banner181
banner210

Araç lastiğinde 25 kilo eroin ele geçirildi

16 Mart 2012 Cuma 12:17
Bu haber 1148 kez okundu

İstanbul’da, ihbar üzerine hareke geçen narkotik polisi, bir cipin yedek lastiğine gizlenmiş 25 kilo eroin ele geçirdi. Ele geçirilen uyuşturucu ile ilgili karı-koca çifti gözaltına alan polis, eroinin yurt dışına çıkarılacağını belirledi....

Araç lastiğinde 25 kilo eroin ele geçirildi
İstanbul’da, ihbar üzerine hareke geçen narkotik polisi, bir cipin yedek lastiğine gizlenmiş 25 kilo eroin ele geçirdi. Ele geçirilen uyuşturucu ile ilgili karı-koca çifti gözaltına alan polis, eroinin yurt dışına çıkarılacağını belirledi.

Uyuşturucu transferi yapıldığı yönündeki bir ihbar üzerine, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü timleri operasyon hazırlığı yaptı. Hakkari Yüksekova’dan İstanbul’a uyuşturucu getirildiği belirlendi. Transferi yapacak olan şahısların Beylikdüzü'ndeki villasını bir süre takip eden polis, yeterli delile ulaştıktan sonra düğmeye batı. Operasyon kapsamında villada ve burada bulunan araçlarda arama yapıldı. Aramalarda, bir cipin yedek lastiğine içine gizlenmiş, 50 paket halinde 25 kilo 150 gram eroin ele geçirildi. Uyuşturucu ile ilgili villadaki İ.Ö ile eşi A.Ö. gözaltına alındı.

Şüpheliler, emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı İ.Ö. tutuklandı, eşi A.Ö. serbest bırakıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder