banner181
banner210

TÜTEV Samsun Şubesi üyeleri, hızlı okuma kursunu başarıyla tamamladı

16 Mart 2012 Cuma 12:13
Bu haber 343 kez okundu

Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen, Aktif Hızlı Okuma semineri ve ardından başlatılan hızlı okuma kursu tamamlandı.    TÜTEV Samsun Şubesi’nde düzenlenen ve 30 teknik elemanın...

TÜTEV Samsun Şubesi üyeleri, hızlı okuma kursunu başarıyla tamamladı
Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen, Aktif Hızlı Okuma semineri ve ardından başlatılan hızlı okuma kursu tamamlandı.

    TÜTEV Samsun Şubesi’nde düzenlenen ve 30 teknik elemanın kursiyer olarak katıldığı kursu, Hızlı Okuma Türkiye Şampiyonu Mehmet Çamlıbel tarafından verildi. 3 hafta süren kurs sonrası kursiyerler okuma ve anlama hızlarını geliştirdi.

    Hızlı okuma taktiklerini bu işin uzmanı olan Mehmet Çamlıbel tarafından alma fırsatı bulan kursiyerler, hızlı okumayı, yapacakları egzersizlerle daha da ilerletebileceklerini söyledi.
Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere TÜTEV Samsun Şubesi tarafından katılım belgesi verildi. Kurs eğitimcisi Mehmet Çamlıbel de kursiyerlerine Aktif Hızlı Okuma üzerine yazdığı kitabını hediye etti. Kursun çok verimli geçtiğini ve diğer üyelerinde kurs talebinde bulunduğunu belirten TÜTEV Samsun Şube Başkanı Dursun Aksoy, ikinci kursuda düzenleyeceklerini söyledi.Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder