banner181
banner210

Adanalı mobilyacıların indirim ve tanıtım günleri başlıyor

16 Mart 2012 Cuma 10:57
Bu haber 1042 kez okundu

Baharın gelmesi ile evlenecek ve evini yenileyeceklerin için büyük kampanyalar hazırlayan Adana Mobilyacılar Sitesinin 50 büyük markası, yüzde 50’ye varan indirimlerle büyük bir alışveriş gerçekleştirecek. Bu yıl ilki düzenlenecek mobilya...

Adanalı mobilyacıların indirim ve tanıtım günleri başlıyor
Baharın gelmesi ile evlenecek ve evini yenileyeceklerin için büyük kampanyalar hazırlayan Adana Mobilyacılar Sitesinin 50 büyük markası, yüzde 50’ye varan indirimlerle büyük bir alışveriş gerçekleştirecek. Bu yıl ilki düzenlenecek mobilya yeni koleksiyonlar indirim ve tanıtım günleri yarın başlayacak ve 31 Mart Cumartesi günü sona erecek.

50 seçkin markanın katılımı ile gerçekleştirilecek tanıtım günlerinde yüzde 40’a varan oranlarda hem yeni sezon hem de eski koleksiyonlarında büyük indirimler yapılacak.

Adana Mobilyacılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Turgut, ilkini gerçekleştirdikleri mobilya yeni koleksiyonlar tanıtım ve indirim günlerinde bir birinden seçkin mağazaların muhteşem indirimlerinin yarın başlayacağını ve bu fırsatların kaçırılmaması gerektiğini vurguladı.

Turgut, 500 bin metrekare alanda, 500 iş yeri, 50 mağaza ve 5 binin üzerinde ürün seçeneği ile vatandaşların kapı kapı gezmesine gerek kalmadan ister hazır ürün isterlerse isteğe özel tasarımları bulabileceklerini belirtti.

El işçiliğinin en yüksek noktada işlendiği, özel tasarımların ve seçkin markaların kaliteli ürün garantisi ile satış yaptığı tek yerin mobilyacılar sitesi olduğunu anlatan Turgut, “Tanıtım ve indirim günleri kapsamında gelen herkes garanti vererek illa ki buradan bir şey alamadan ayrılmayacaklar. Bunun devamı ilerleyen dönemlerde değişik etkinlikler ile kapsamlı bir şekilde devam edecektir.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder