banner181
banner210

Kayseri’de Türk Telekom’un lokum kampanyasına 5 bin kişi başvurdu

16 Mart 2012 Cuma 10:29
Bu haber 743 kez okundu

Türk Telekom’un, ‘Her eve internet’ sloganıyla başlattığı Lokum kampanyasına Kayseri’de 5 bin, bölgedeki 7 ilde de toplam 12 bin kişi başvurdu. Türk Telekom Anadolu Merkez 2. Bölge Müdürü Muhammet Katmer, sadece telefon aboneliği ile...

Kayseri'de Türk Telekom'un lokum kampanyasına 5 bin kişi başvurdu
Türk Telekom’un, ‘Her eve internet’ sloganıyla başlattığı Lokum kampanyasına Kayseri’de 5 bin, bölgedeki 7 ilde de toplam 12 bin kişi başvurdu.

Türk Telekom Anadolu Merkez 2. Bölge Müdürü Muhammet Katmer, sadece telefon aboneliği ile herhangi bir taahhüt altına girmeden, sözleşme imzalamadan abonelerin yararlanabileceği Lokum kampanyasına Kayseri’den ilginin fazla olduğunu belirtti.

        Amaçlarının, her eve internet hizmetini sunmak, her eve internetin girmesini sağlamak olduğunu anlatan Katmer, “İnternet kullanımı ile birlikte dünya bir köy haline geldi. İnsanlarımızın bu gelişme ve değişimle birlikte artık gelişmiş toplumlarının vazgeçilmezi olan internet hizmetini almaları adına fırsatlar sunuyoruz. Bilgi toplumu olma yolunda Türk Telekom olarak her türlü yatırımları ve yenilikleri abonelerimize sunuyoruz. Bu gelişimi sağlarken de temel değerlerden ödün vermeden hızla yenilenmeye devam ediyoruz.” dedi.

        Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder