banner181
banner210

Belediye'den, Çıkrıkçılar esnafına ayni ve nakdi yardım

16 Mart 2012 Cuma 09:54
Bu haber 1004 kez okundu

Çıkrıkçılar Yokuşu’nda, 21 Şubat’ta meydana gelen ve çok sayıda dükkanın hasar gördüğü yangında zarar gören esnafa, ayni ve nakdi yardım yapılacak.         Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi...

Belediye'den, Çıkrıkçılar esnafına ayni ve nakdi yardım
Çıkrıkçılar Yokuşu’nda, 21 Şubat’ta meydana gelen ve çok sayıda dükkanın hasar gördüğü yangında zarar gören esnafa, ayni ve nakdi yardım yapılacak.

        Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Ali İhsan Ölmez başkanlığında gerçekleştirilen Mart ayı olağan toplantısının dördüncü gününde, 21 Şubat’ta Altındağ Çıkrıkçılar Yokuşu’nda meydana gelen yangından zarar gören çıkrıkçılar esnafının mağdur edilmemesi kararlaştırıldı.

        Meclis gündemine başkanlık yazısı ile sunulan önergede; Çıkrıkçılar Yokuşu’nda yangından zarar gören dükkanlar ile ilgili yeni plan ve projenin Büyükşehir Belediyesi’nce, bölgenin tarihi dokusu da dikkate alınarak yapılması ve mağdur olan esnafa ayni ve nakdi yardım yapılması talep edildi. Başkanlık yazısı, bütün grupların desteğini alarak, Meclis Genel Kurulu’nda oybirliği ile kabul edildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder