banner181

Sivok: Avrupa bitti, artık hedefimiz lig

16 Mart 2012 Cuma 02:26
Bu haber 1572 kez okundu

Beşiktaşlı Tomas Sivok, Atletico Madrid'e elenerek Avrupa defterini kapattıklarını, bundan sonra hedeflerinin ligde play-off oynamak olduğunu söyledi. Siyah-beyazlı takımın kendi evinde Atletico Madrid'e 3-0 yenildiği ve iki maç sonucunda Avrupa...

Sivok: Avrupa bitti, artık hedefimiz lig
Beşiktaşlı Tomas Sivok, Atletico Madrid'e elenerek Avrupa defterini kapattıklarını, bundan sonra hedeflerinin ligde play-off oynamak olduğunu söyledi.

Siyah-beyazlı takımın kendi evinde Atletico Madrid'e 3-0 yenildiği ve iki maç sonucunda Avrupa Kupası'ndan elediği karşılaşmanın çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan tecrübeli savunma oyuncusu, "UEFA Kupası'nda gayet iyi performans gösterdik. Son iki maçta istediklerimizi yapamadık. Bugünkü maça da iyi başlamıştık, rakip ilk bulduğu pozisyonda gol buldu. Daha sonra psikolojik olarak çöktük. Kontrataklara gol bulup maçı kazandılar" dedi.

Sivok, Avrupa defterinin kapandığını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Ligde ilk amacımız play-off kalmak olacaktır. Ancak bundan daha öncesi takımın psikolojik olarak sorununu çözmemiz gerekiyor. Takımın psikolojisini düzeltemeye çalışacağız. Alacağımız sonuçlarla bunu düzeltebiliriz"

Öte yandan karşılaşmanın bitiminde Beşiktaşlı futbolcuların morallerinin oldukça bozuk olduğu görüldü.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder