banner181
banner210

Carvalhal: Güçlü bir takıma elendik

16 Mart 2012 Cuma 00:45
Bu haber 3179 kez okundu

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, UEFA Avrupa Ligi'nde güçlü bir takıma elendiklerini söyledi. Takımının kendi evinde Atletico Madrid'e 3-0 yenildiği ve UEFA Avrupa Ligi'nden elendiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın...

Carvalhal: Güçlü bir takıma elendik
Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, UEFA Avrupa Ligi'nde güçlü bir takıma elendiklerini söyledi.

Takımının kendi evinde Atletico Madrid'e 3-0 yenildiği ve UEFA Avrupa Ligi'nden elendiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın toplantısına katılan genç hoca, kendilerini 90 dakika boyunca destek veren taraftarlara teşekkür ederek, "Futbolcularım cesurca mücadele ettiler. Formalarını terlettiler. Seyirciler bize destek verdi. Maça çok iyi başladık. İyi baskı kurduk, gol bulmamız gerekiyordu. Atılan gol bize avantaj sağlayacaktı. Golü atamadık ama rakip attı. Son saniyeye kadar mücadele ettik. Ama olmadı" diye konuştu.

Carvalhal, Beşiktaş tarihinin Avrupa'da en iyi ikinci seviyesinde veda ettiklerini kaydetti. Portekizli hoca, "Türkiye takımları içinde en iyi ileriye giden takım olarak ayrılıyoruz. Avrupa'daki takımlar Beşiktaş'tan bahsediyorlar. Kuvvetli bir takıma karşı elendik" dedi.

Genç teknik adam, UEFA Avrupa Ligi'nde oynadıkları maçlarda hata yaptıklarını kaydetti. Carvalhal, sözlerini şöyle sürdürdü:
"İnsanlar dışardan konuşabiliyor ama içerde neler olduğunu bilmiyorlar. Oyuncularım limitlerinin üzerinde maçlarını oynadı. Her futbolcumda birçok sakatlık var bunları görebilirsiniz. "


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder