banner181

Bursagaz'ın çevre yarışmasında elemeler sürüyor

15 Mart 2012 Perşembe 17:00
Bu haber 938 kez okundu

Bursagaz’ın düzenlediği Liselerarası Çevre Konulu Bilgi Yarışması’nın Gürsu’daki ayağı tamamlandı.         Bursagaz’ın, çevre bilincini artırmak amacıyla düzenlediği ‘Çevre Konulu Liselerarası...

Bursagaz'ın çevre yarışmasında elemeler sürüyor
Bursagaz’ın düzenlediği Liselerarası Çevre Konulu Bilgi Yarışması’nın Gürsu’daki ayağı tamamlandı.

        Bursagaz’ın, çevre bilincini artırmak amacıyla düzenlediği ‘Çevre Konulu Liselerarası Bilgi Yarışması’ Gürsu ilçesi ön elemesinde 7 okul kıyasıya bir mücadele verdi. Gürsu ilçesinden yarışmaya; Zuhal Dörtçelik Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, TSO Gürsu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yıldız Tekstil Lisesi, Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Asiye Coşkun Lisesi, İMKB Gürsu Anadolu Lisesi, Latif Dörtçelik Ticaret ve Meslek Lisesi katıldı.

        Ön elemede, Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi birinci, Yıldız Tekstil Lisesi ikinci ve TSO Gürsu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi üçüncü olarak, Nisan ayında yapılacak olan yarı finale katılmaya hak kazandı.

        Gürsu 80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda düzenlenen yarışmada konuşan Bursagaz Kurumsal İletişim Sorumlusu Dilek Kiper, yeşil Bursa’nın yeşil kalması için çabaladıklarını ve bu çerçevede Bursagaz olarak bir çok çalışmaya imza attıklarını kaydetti.

        Türkiye’nin üçüncü büyük doğalgaz dağıtım şirketi olan Bursagaz’ın faaliyetlerinin aralıksız devam ettiğini belirten Kiper, “Verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra çevreye olan duyarlılığımızın getirisiyle insanlarımızın da çevre duyarlılığına sahip olması için çaba gösteriyoruz. Düzenlediğimiz Çevre Konulu Liselerarası Bilgi Yarışması sayesinde de dikkatleri çevre bilincine çekerek katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi. Kiper, son olarak, yarışmaya katılan öğrencilere teşekkür ederek başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder