banner181

Mutafoğlu’ndan Gaziantepspor’a baklava dopingi

15 Mart 2012 Perşembe 16:36
Bu haber 986 kez okundu

Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri okul idaresi ile birlikte Kardemir Karabük maçı hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor’a moral ve destek ziyaretinde bulundu. Öğrenciler, ziyaret sırasında sporculara baklava dopingi yaptı.    Kırmızı...

Mutafoğlu'ndan Gaziantepspor'a baklava dopingi
Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri okul idaresi ile birlikte Kardemir Karabük maçı hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor’a moral ve destek ziyaretinde bulundu. Öğrenciler, ziyaret sırasında sporculara baklava dopingi yaptı.

    Kırmızı - siyahlı oyuncuların antrenmanını izleyen öğrenciler antrenman bitiminde sahaya inerek taktik çalışması yapan sporculara karanfil vererek kısa bir sohbette bulundu.

    Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, ziyarette Gaziantepspor kulübü başkanı İbrahim Kızıl'a başarı dileklerinde bulunurken, çiçek takdim edip, sporculara da baklava ikram ettiler. Başkan Kızıl da, ziyaretlerinden dolayı okul idarecileri ve öğrencilere teşekkür etti.

    Okul Müdürü Erol Özdem, “Gaziantepspor pazar günü Karabükspor ile 10. randevuya çıkacak. Kırmızı - siyahlılar zorlu maç öncesi rakibi Karabük'e karşı üstün durumda. Biz de öğrencilerimizle bu üstünlüğe destek sağlamak amacıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Gaziantepspor’un bu maçtan galibiyet alacağına inanıyor ve takımımıza güveniyoruz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder