banner181
banner210

Bursaspor Bonus hayata geçti

15 Mart 2012 Perşembe 16:29
Bu haber 2496 kez okundu

Deniz Bank yeşil beyaz renklere gönül veren Bursalı taraftarlara özel ‘Bursaspor Bonus Card’ı hayata geçirdi. Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıyan Bursaspor Bonus ile taraftarlar birçok kampanyadan ve indirimden faydalanırken aynı...

Bursaspor Bonus hayata geçti
Deniz Bank yeşil beyaz renklere gönül veren Bursalı taraftarlara özel ‘Bursaspor Bonus Card’ı hayata geçirdi. Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıyan Bursaspor Bonus ile taraftarlar birçok kampanyadan ve indirimden faydalanırken aynı zamanda kulüplerinin gelirine de katkıda bulunacak.

    Bursaspor Bonus’un tanıtım toplantısı Çelik Palas Otel’de yapıldı. Toplantıya Deniz Bank Genel Müdürü Hakan Ateş, Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Deniz Bank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ile Bursasporlu futbolular Kaptan Ömer Erdoğan, Vederson, N’Diaye, İbrahim Öztürk ve Basser katıldı.

    Deniz Bank Genel Müdürü Hakan Ateş, toplantıda yaptığı konuşmada Bursaspor ile işbirliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Türk futbolundaki son devrimi Bursaspor’un yaptığına dikkat çeken Ateş, şöyle konuştu:

    “Bursaspor gibi Türk futbol tarihine damga vurmuş kulüplerle işbirliği yaparak Türkiye’de sporun gelişimine katkıda bulunmak bizlere onur veriyor. Bursaspor Bonus’la hem kulübün gelirleri artacak, hem de taraftarlar kendilerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanarak kartlarıyla yapacakları her alışverişte şampiyon Bursaspor’a katkıda bulunacaklar.”

    Hakan Ateş, Bursaspor Bonus’un sayısında 2 yılda 50 bin kart sayısına ulaşacağını öngördüklerini söyledi. Hakan Ateş, şöyle devam etti:

    “Taraftar kartları ile bugüne kadar tüm kulüplerimize toplam 4,5 milyon TL gelir oluşturduk. Deniz Bank olarak spor kulüplerimizin en büyük destekçisiyiz. Bu çerçevede Bursaspor Bonus Card projesi ile Bursaspor’a yıllık 500 bin TL ilave gelir oluşturmayı hedefliyoruz.”

    Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu ise şöyle konuştu: “Bursaspor Kulübü olarak bugüne kadar hep kalıcı gelir getirecek projelere çok önem verdik, bugün de burada yeni bir projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bursaspor Bonus kart projesinin hem taraftarımızın çeşitli kampanyalardan yararlanacağı, hem de kulübümüzün kazanacağı başarılı bir proje olacağı düşüncesindeyiz. Bunu da süper lig de şampiyon olan tüm takımlarla çalışan, spora destek veren DenizBank ile gerçekleştirmekten çok mutluyuz. Taraftarlarımızı Bursaspor Bonus kart almaya ve bu projeye destek olmaya davet ediyoruz.”

    Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da, Deniz Bank’ın kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

    “BURSASPOR’LA ANLAŞMAKTAN MUTLUYUZ”

    Deniz Bank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ise toplantıdaki konuşmasında Süper Lig’deki şampiyonluk yaşamış Bursaspor ile işbirliği yapmanın heyecanını duyduklarını belirtti. Ertürk, şöyle konuştu:

    “Odaklandığımız market anlayışından hareketle öncelikli sektörlerimizden biri olan spor kulüpleri konusunda taraftara yönelik uygulamalarımız devam ediyor. Timsahlar olarak da adlandırılan Bursaspor ile iş birliği yaparak Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış tüm takımlarla kart programı olan tek banka konumuna geldik. Şampiyonluk kazanmış diğer kulüplerin yanı sıra Eskişehirspor, Çaykur Rizespor, Mersin İdman Yurdu ve Orduspor’dan sonra son olarak Bursaspor ile de anlaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bu işbirliğinde iki taraf da kazanacak. Tüm Bursalıları karttan edinmeye davet ediyorum.”

Gökhan Ertürk, Bursaspor Bonus’un getirdiği ayrıcalıkları ise şöyle sıraladı: “Bursaspor Bonus Card sahiplerinin, kartları ile yapacakları tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine destek olacaklar.

    Bursaspor Bonus Card’a sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek. Anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkanlarına kavuşacak. Kart sahipleri kulübe ait mağazalarda ve maç bileti alımlarında çeşitli avantajlardan yararlanacak.

    Lansmana özel, Mayıs 2012 sonuna kadar Bursaspor Bonus Card başvurusu onaylananlara 20 TL, kartla yapılan ilk 50 TL alışverişe 15 TL olmak üzere toplam 35 TL bonus hediye edilecek. Taraftarlara özel dönemsel kampanyalar düzenlenecek. Takımın kazandıkça sen de kazan kampanyası ile Bursaspor kazandıkça kart sahipleri de atılan gol kadar bonus kazanacak. Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip olan Bursaspor Bonus Card’la, 35 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek.”

    Konuşmaların ardından Bursaspor forması giyen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve beraberindekiler birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca programa katılan Bursaspor Teknik Direktöre Ertuğrul Sağlam yöneticiler ve futbolculara Bursaspor Bonus kartları teslim edildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder