banner181

Çadır yangınında ölen Coşkun'un cenazesi Sivas'ta toprağa verildi

15 Mart 2012 Perşembe 14:57
Bu haber 257 kez okundu

İstanbul Esenyurt’ta bir alış veriş merkezine ait şantiyede bulunan çadırda çıkan yangında hayatını kaybeden 11 işçiden biri olan Çetin Coşkun'un cenazesi, memleketi Sivas’ta toprağa verildi. Coşkun’un cenazesi İstanbul Adli Tıp...

Çadır yangınında ölen Coşkun'un cenazesi Sivas'ta toprağa verildi
İstanbul Esenyurt’ta bir alış veriş merkezine ait şantiyede bulunan çadırda çıkan yangında hayatını kaybeden 11 işçiden biri olan Çetin Coşkun'un cenazesi, memleketi Sivas’ta toprağa verildi. Coşkun’un cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda yapılan DNA işlemlerinin ardından memleketi Sivas’a getirilmişti.

    Fatih Mahallesi'nde oturan evli ve 2 çocuk babası Çetin Coşkun’un (42) cenaze namazını Müftü Yusuf Şahin kıldırdı. Sivas Ulu Cami’deki cenaze namazına Vali Ali Kolat, Sivas Belediye Başkan Vekili Orhan Demirok, Sivas Emniyet Müdürü Kemal Seyhan, Ulaş Kaymakamı Şerif Olçaş ile yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Müftü Şahin, yangın, sel gibi afetlerde vefat edenlerin şehitlik mertebesinde olacağını Hz. Peygamber (s.a.v.)'in müjdelediğine dikkat çekti. Çetin Coşkun'un cenazesi, kılınan namazın ardından Yukarıtekke Sıralı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder