banner181
banner210

Kayseri Polis Okulu Müdürü Mustafa Yavuz göreve başladı

15 Mart 2012 Perşembe 13:26
Bu haber 404 kez okundu

Kayseri Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Yavuz, görevine başladı. Kayseri’nin şehir imarından çok etkilendiğini belirten Yavuz, mevcut görevlerini en iyi şekilde yerine getirerek Kayseri ve Türkiye’ye katkı...

Kayseri Polis Okulu Müdürü Mustafa Yavuz göreve başladı
Kayseri Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Yavuz, görevine başladı. Kayseri’nin şehir imarından çok etkilendiğini belirten Yavuz, mevcut görevlerini en iyi şekilde yerine getirerek Kayseri ve Türkiye’ye katkı sağlamaya çalışacaklarını ifade etti.

    1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Yavuz, Kayseri’de göreve başladıktan sonra bir dizi ziyaretlerde bulunuyor. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni de ziyaret eden Yavuz, burada gazetecilerle bir süre sohbet etti. Ankara’da Polis Başmüfettişi olarak görev yaptığını anımsatan Yavuz, atamasının 1 Mart tarihi itibarıyla oldu. Ancak oradaki görevlerim sebebiyle başlama sürem gecikti. Şuan görevimin başındayım.” dedi.

Kayseri’nin imar yapısını çok beğendiğini anlatan Yavuz, “Sokakların düzeni, caddelerin genişliği ve trafiğin akışı şehir için önemlidir. Kayseri’de bu konuda ciddi bir tertip ve düzen gördüm. Eski bir trafikçi olarak da şehir trafiğinin çok iyi işliyor olması dikkatimden kaçmadı. Ayrıca Kayseri’de hayır işlerinin yoğun olduğunu öğrendim. Bu özelliğin Türkiye’ye örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Kayseri’nin bu özellikleri beni çok etkiledi. Bu çalışmalarda emeği geçenleri de takdir ediyorum.” diye konuştu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, şehirdeki yerel basın hakkında bilgiler vererek, Yılmaz’a yeni görevinde başarılar diledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder