banner181
banner210

Ertuğrul Erkişi sesiyle Adanalıları mest etti

15 Mart 2012 Perşembe 12:49
Bu haber 322 kez okundu

İstiklal Marşının kabulünün 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla düzenlenen konserde ünlü sanatçı Ertuğrul Erkişi, konuklara müzik ziyafeti çekti.Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonundaki...

Ertuğrul Erkişi sesiyle Adanalıları mest etti
İstiklal Marşının kabulünün 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla düzenlenen konserde ünlü sanatçı Ertuğrul Erkişi, konuklara müzik ziyafeti çekti.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonundaki etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz, İbrahim Avcı, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, işadamı M. Nuri Sabuncu ile çok sayıda davetli katıldı.

Mehmet Akif Ersoy’un şiirlerini besteleyerek Türkiye’ye “Safahat’tan Şarkılar” isimli eseri kazandıran ve “Minik Dualar” grubuyla vatandaşların gönlünde taht kuran sanatçı Ertuğrul Erkişi, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle konuklara unutulmaz bir akşam yaşattı.

ALDIRMAZ, SABUNCU VE ERKİŞİ DÜET YAPTI
Konserin bir bölümünde Adana eşrafından işadamı M. Nuri Sabuncu ile birlikte sahneye çıkan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, konser nedeniyle sanatçı Ertuğrul Erkişi’ye teşekkür ederek, çiçek verdi.

Ünlü sanatçı Ertuğrul Erkişi, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile işadamı M. Nuri Sabuncu’ya birlikte şarkı söyleme teklifinde bulundu. Sanatçının ricasını geri çevirmeyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile işadamı M. Nuri Sabuncu, ‘Havada bulut yok’ adlı türküyü birlikte söylediler. Aldırmaz, Sabuncu ve Erkişi’nin düeti davetliler tarafından alkışlarla karşılık buldu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder