banner181

Vanlı öğrencilere moral yemeği

15 Mart 2012 Perşembe 11:22
Bu haber 2135 kez okundu

Van'daki depremin ardından eğitimlerine Niğde'de devam eden öğrenciler için moral yemeği verildi. Vanlı öğrenciler, protokol üyeleri ve polis okulu öğrencileri ile birlikte yemek yedi.    Niğde Polis Meslek Yüksekokulu'nda...

Vanlı öğrencilere moral yemeği
Van'daki depremin ardından eğitimlerine Niğde'de devam eden öğrenciler için moral yemeği verildi. Vanlı öğrenciler, protokol üyeleri ve polis okulu öğrencileri ile birlikte yemek yedi.

    Niğde Polis Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen yemeğe; Garnizon Komutanı J. Albay İsmet Cansaran, Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, PMYO Müdürü Mehmet Karaca, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İsmail Karacan, M. Ali Durak, Yusuf Tüfekçi ve misafir öğrenciler katıldı.

    Eğitimlerini Niğde’de sürdüren 23 lise son sınıf öğrencisiyle beraber aynı masada yemek yiyen protokol üyeleri öğrencilerle sohbet etti, durumlarını sordu. Vanlı öğrencilerin hem annesi hem babası hem de öğretmenleri olduklarını ifade eden Niğde Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, “Öğrencilerimiz bize Van’daki vatandaşlarımızın emanetleridir. Onları en güzel şekilde ağırlıyor ve eğitimleri için her türlü imkanları seferber ediyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder