banner181

Yıldırımhan sağlık çalışanlarını unutmadı

15 Mart 2012 Perşembe 11:21
Bu haber 244 kez okundu

Mersin Özel Yıldırımhan Ali Yükselgüngör İlköğretim Okulu Müdürü Servet Genç öğrencilerinin 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarını ziyaret ettiğini belirtti.Genç yaptığı açıklamada, öğrencilerinin 6 hastane ve...

Yıldırımhan sağlık çalışanlarını unutmadı
Mersin Özel Yıldırımhan Ali Yükselgüngör İlköğretim Okulu Müdürü Servet Genç öğrencilerinin 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarını ziyaret ettiğini belirtti.

Genç yaptığı açıklamada, öğrencilerinin 6 hastane ve Aile Sağlığı Merkezlerini ziyaret ederek çalışanlara karanfil verdiklerini kaydetti. Ziyaretten sağlık çalışanlarının çok mutlu olduğunu dile getiren Genç şöyle devam etti: “İşlerinin yoğunluğu nedeniyle bayramlarını kutlama fırsatı bulamayan sağlık çalışanlarımız öğrencilerimizin ilgisi karşısında memnuniyet duydular. Sağlık çalışanlarımız bir yandan öğrencilerle sohbet ederken bir yandan da öğrencilerimizin sorularını cevapladı.”

Genç ayrıca okul olarak 100’ün üzerindeki sağlık çalışanı velilerini unutmayarak Tıp Bayramlarını karanfillerle kutladıklarını kaydetti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder