banner181

Demirtaş: Samsunspor'umuzun ligde kalacağına gönülden inanıyorum

15 Mart 2012 Perşembe 11:18
Bu haber 403 kez okundu

İyi bir Samsunsporlu olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kırmızı - beyazlı takımın ligde kalacağına gönülden inandığını belirterek, "Bir Samsunsporlu olarak takımımı taraftar arasında desteklemek istiyorum.” dediSamsun...

Demirtaş: Samsunspor'umuzun ligde kalacağına gönülden inanıyorum
İyi bir Samsunsporlu olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kırmızı - beyazlı takımın ligde kalacağına gönülden inandığını belirterek, "Bir Samsunsporlu olarak takımımı taraftar arasında desteklemek istiyorum.” dedi

Samsun şehrinin kırmızı - beyazlı takımına olan tutkusuyla bilinen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Spor Toto Süper Lig’de sıkıntılı günler yaşayan Samsunspor’un ligde kalacağına inandığını kaydetti. Samsunspor taraftarının da desteğini ve beğenisini kazanan Başkan Necattin Demirtaş, Samsun halkını, takımını desteklemeye çağırdı.

    İç sahada oynanan karşılaşmaların hiç birini kaçırmadığını, takımı taraftarların arasında da desteklemek istediğini söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, "Samsunspor yetenekli oyunculardan kurulu teknik bir kadroya sahip. Takımımızın iç sahadaki maçlarına halkımız ilgi göstermeli. Taraftar desteği ile maça 1-0 önde başlıyorsunuz. Ligde tutunma çabası içinde olan ekibimizin bu günlerde desteğe ihtiyacı var. Birlikte ortak hareket ederek takımımıza sahip çıktığımızı göstermeliyiz.” diye konuştu.

    TÜRKİYE’NİN EN İYİ TARAFTARI

    Samsunspor taraftarının centilmenliği ve takımını sahiplenmesi özelliği ile ülkenin en etkili taraftar grubu olduğunu söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, "Bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle takımı 90 dakika destekliyorlar. Maçlarda stadı tıklım tıklım dolduruyorlar. Samsunspor her takımın kıskanacağı bir taraftar grubuna sahip.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder