banner181

Bakan Nihat Ergün yarın Osmaniye’de

15 Mart 2012 Perşembe 10:10
Bu haber 932 kez okundu

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün yarın Osmaniye’ye geleceği bildirildi.Osmaniye Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada Bakan Ergün’ün saat 09.00’da Osmaniye Valiliğini...

Bakan Nihat Ergün yarın Osmaniye'de
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün yarın Osmaniye’ye geleceği bildirildi.

Osmaniye Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada Bakan Ergün’ün saat 09.00’da Osmaniye Valiliğini ziyaret edeceği bildirildi.

Vali Celalettin Cerrah’tan brifing alması beklenen Bakan Nihat Ergün’ün, ardından yine Valilik Kompleksi içerisinde bulunan Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda Osmaniyeli işadamları ile bir araya geleceği belirtildi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün daha sonra ise Organize Sanayi Bölgesine giderek incelemelerde bulunacağı, ardından ise Ak Parti İl Teşkilatını ziyaret edeceği kaydedildi.

Osmaniye ziyaretinin ardından ise Kadirli ilçesine hareket edeceği bildirilen Bakan Nihat Ergün’ün burada, öğretmen evindeki öğle yemeğinin ardından ilçenin organize sanayi bölgesinde incelemelerde bulunacağı belirtildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder