banner181
banner210

Kolej öğrencileri doktorları ziyaret etti

15 Mart 2012 Perşembe 09:52
Bu haber 283 kez okundu

Yozgat Özel Ergin Koleji öğrencileri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilde bulunan Devlet Hastanesi ve Tıp Fakültesi Hastanesini ziyaret ederek doktorların bayramını kutladı.        İlk olarak Yozgat Devlet...

Kolej öğrencileri doktorları ziyaret etti
Yozgat Özel Ergin Koleji öğrencileri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilde bulunan Devlet Hastanesi ve Tıp Fakültesi Hastanesini ziyaret ederek doktorların bayramını kutladı.

        İlk olarak Yozgat Devlet Hastanesi Başhekimliğini ve doktorlarını, ziyaret eden öğrenciler poliklinikte hastaları muayene eden doktorları tek tek ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ardından Çocuk ve Doğum Hastanesini de ziyaret eden öğrenciler daha sonra Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesini ziyaret ederek Başhekim Prof. Dr. Namık Delibaş ile bir süre sağlık üzerine sohbet etti. Son olarak Yozgat’ın tek özel hastanesi olan Özel Şifa Hastanesi'ni ziyaret eden öğrenciler burada görev yapan doktorların bayramını kutladı. Doktorlar bu anlamlı günde kendilerini ziyarete gelen öğrencilere teşekkür ederek çok mutlu olduklarını ifade etti.

        Kolej Müdürü Ali Acar bu tür faaliyetleri her zaman önemsediklerini söyledi. Acar, "Öncelikle bütün sağlık çalışanlarının bayramını kutluyorum. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Hekimlerimiz bunun bilincinde en iyi şekilde görevlerini yerine getirmek için fedakarca çalışmaktadırlar. Bizler de kolejimizde sadece bugüne has olmamakla birlikte öğrencilerimizin bu gibi günlerin önemini şimdiden kavraması için bu tür ziyaretlere ve etkinliklere katılmalarını sağlıyoruz." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder