banner181

Başsavcı Yeldan'dan STSO Başkanı Murzioğlu’na geçmiş olsun ziyareti

14 Mart 2012 Çarşamba 11:56
Bu haber 576 kez okundu

Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Karakurt, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.         Geçtiğimiz...

Başsavcı Yeldan'dan STSO Başkanı Murzioğlu'na geçmiş olsun ziyareti
Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Karakurt, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

        Geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioglu, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Karakurt’u makamında ağırladı. Yeldan ve Karakurt’un aynı zamana denk gelen ziyaretine Samsun TSO Meclis Başkanı Sedat Demirci ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Başsavcı Yeldan ve İl Genel Meclis Başkanı Karakurt, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na, "Geçmiş olsun" diyerek, sağlık dileklerinde bulundular. Başkan Murzioğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

        Bu arada yapılan sohbette Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Kılıçdede Mahallesi’nde yapımı devam eden Samsun Adliye Sarayı ve Bölge Adliye Mahkemeleri Kompleksi'nin bu yıl sonuna kadar tamamlanarak faaliyetlere başlanmasını hedeflediklerini söyledi. Samsun Adliye Sarayı ve Samsun İstinaf Mahkemesi binasının İnşaatının seri bir şekilde ilerlediğini belirten Ali Yeldan, "Yeni Adliye Sarayı Kompleksi alan ve kullanılan teknolojik birimler bakımından bölgenin en iyi adliye binası olacak. Binamız, sadece ilimize değil Karadeniz Bölgesi'ne de önemli hizmetlerde bulunacak." dedi.

        Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise kentin son yıllarda önemli atılımlar içinde olduğuna vurgu yaparak, "Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kenti olan Samsunumuzda son yıllarda gerek hükümetimizin gerekse özel sektörümüzün katkılarıyla gerçekten çok önemli projeler hayata geçmekle birlikte, hala inşaatı devam çalışmalar var. Bunlardan birisi de Samsun Adliye Sarayı ve Bölge Adliye Mahkemeleri Kompleksi. Böylesi önemli bir projenin varlığı kentimizin ve bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap verecektir. Samsun TSO olarak kentimizin faydasına olan tüm projelere bundan önce de verdiğimiz desteği bundan sonrada devam ettireceğiz." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder