banner181
banner210

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden okullarla işbirliği

14 Mart 2012 Çarşamba 11:41
Bu haber 806 kez okundu

Düzce’de, öğrencilerin spora yönelmesini sağlamak amacıyla okullarla işbirliği içine girmek isteyen Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu kapsamda okul ziyaretlerini sürdürüyor.         Daha...

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden okullarla işbirliği
Düzce’de, öğrencilerin spora yönelmesini sağlamak amacıyla okullarla işbirliği içine girmek isteyen Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu kapsamda okul ziyaretlerini sürdürüyor.

        Daha önce Ticaret Lisesi, Rıza Malatyalı Spor Lisesi gibi okullara ziyaretler gerçekleştiren antrenörlerden oluşan heyet, son olarak Düzce Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, müdürlüğün çalışmalarını yönetim kadrolarına aktardı.

        Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına ziyareti gerçekleştiren Karate Antrenörü ve Milli Takımlar Karate Antrenörü Mehmet Albayrak, öncelikle Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Gedik ile görüştükten sonra spor ile ilgili çalışmaların başında olan Müdür Yardımcısı Ali Çiçek ile görüşmeler yaptı. Müdürlüğün çalışmalarını ve spor faaliyetlerini aktaran Albayrak, Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden önemli başarılara imza atacak sporcuların yetişmesi için idarecilerin de bu girişimlere katkıda bulunmasını istedi.

        Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Gedik ve Müdür Yardımcısı Ali Çiçek, Düzce’de sporun yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi için gereken çalışmaları yapacaklarını belirtti.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder