banner181
banner210

Ankara Haziran ayında alışverişe doyacak

14 Mart 2012 Çarşamba 11:35
Bu haber 423 kez okundu

Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Ticaret Odası ortaklığında 8 Haziran-1 Temmuz 2012 tarihleri arasında Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest) düzenlenecek.     Başkent’te 23 gün sürecek alışveriş festivali ile ilgili...

Ankara Haziran ayında alışverişe doyacak
Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Ticaret Odası ortaklığında 8 Haziran-1 Temmuz 2012 tarihleri arasında Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest) düzenlenecek.

    Başkent’te 23 gün sürecek alışveriş festivali ile ilgili yarın TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in de katılımıyla tanıtım toplantısı yapılacak. ATO’da yapılacak tanıtım toplantısına, TBMM Başkanı Çiçek’in yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve ATO Başkanı Salih Bezci de katılacak. Başkent’in yurt içi ve yurtdışı tanıtımına katkıda bulunacak, turizm ve ticaretini gelişmesine imkan sağlayacak olan “Ankara Shopping Fest Festivali" 23 gün süreyle Başkentlilere de alışveriş keyfi yaşatacak.

    Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi Şubat ayı olağan toplantısında, Türkiye genelinde, yurt dışında ve komşu illerden Alışveriş Festivali’ne katılımı arttırmak için tanıtımın yanı sıra vatandaşlara ucuz ulaşım gibi imkanlar sunulması için ilgili kurumlarla işbirliği yapılması, Mart ayı meclis toplantısında ise Büyükşehir Belediyesi’nden festival için kaynak aktarılması kararı alınmıştı. Festivalde, tekstilden kozmetiğe, ev eşyalarından gıdaya her türlü alışveriş fırsatını bir arada bulacak olan vatandaşlar, eğlenceden ödüllü yarışmalara ve birbirinden ünlü sanatçıları da dinleme şansı yakalayacak.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder