banner181

Filenin Yamanlar'ı Başkan Durak'ı ziyaret etti

14 Mart 2012 Çarşamba 10:38
Bu haber 570 kez okundu

Okullararası Voleybol Şampiyonası'nda Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler kategorilerinde birinci olan Karşıyaka Özel Yamanlar İlköğretim Okulu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti. Çifte şampiyonluk yaşayan öğrencileri...

Filenin Yamanlar'ı Başkan Durak'ı ziyaret etti
Okullararası Voleybol Şampiyonası'nda Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler kategorilerinde birinci olan Karşıyaka Özel Yamanlar İlköğretim Okulu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti. Çifte şampiyonluk yaşayan öğrencileri kutlayan Durak, tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. Ziyarete genç voleybolcularla birlikte Okul Müdürü M.Ali Toksoy ve antrenör İsmail Hakkı Harmandar da katıldı.

Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Durak, "Yamanlar Koleji'ndeki çocuklarımızın başarılarını yakından izliyorum. Bu başarı yakalanırken herkes görevini layıkıyla yapıyor. Öğretmenlerimiz, okul idarecileri ve teknik ekip, gençlere hem yöneticilik hem ağabeylik yapıyor. Gençlerimiz de eğitimlerini kesmeden, hedeflerinden sapmadan sporda başarıya yürüyor. Bu başarıyı takdir ediyor ve destekliyoruz. Yamanlar'ın Karşıyaka’da olmasından çok büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye şampiyonluğunu da Karşıyaka'ya getireceğinize inanıyorum." dedi. Müdür Toksoy ise, "Sporda gösterdiğimiz bu başarı, Karşıyaka'ya gurur vermiştir. Sporu, hayata hazırlanmada bir araç olarak görüyoruz. Öğrencilerimiz hem sporda hem derste başarılı olunca bu bizleri daha da mutlu ediyor. Belediye Başkanımız Cevat Durak'ın desteğini her zaman hissediyoruz. Kendisine okulumuza verdiği destekten ötürü teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder