banner181

Alanya İlçe Nüfus Müdürlüğü yeni yerine taşındı

14 Mart 2012 Çarşamba 10:34
Bu haber 1020 kez okundu

Alanya Kaymakamlık binasında bulunan İlçe Nüfus Müdürlüğü, yeni yerine taşındı. Yeni İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne ilk resmi ziyareti Belediye Başkanı Avukat Hasan Sipahioğlu yaptı.         Alanya...

Alanya İlçe Nüfus Müdürlüğü yeni yerine taşındı
Alanya Kaymakamlık binasında bulunan İlçe Nüfus Müdürlüğü, yeni yerine taşındı. Yeni İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne ilk resmi ziyareti Belediye Başkanı Avukat Hasan Sipahioğlu yaptı.

        Alanya İlçe Nüfus Müdürlüğü, Şekerhane Mahallesi Alaiye Caddesi Abdurrahman Alaaddinoğlu İlköğretim Okulu’nun karşısında yapılan yeni binada hizmet vermeye başladı. Yeni hizmet yerinde daha ferah ve geniş olan Nüfus Müdürlüğüne 2 katta 20 masa ve vatandaşların ayakta kalmaması için konulan sandalyeler ile hizmet veriyor. Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, yeni İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İlçe Müdürü Hasan Başaran’dan yeni yer ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Emeği geçen herkese teşekkür eden Başaran, yeni yerde vatandaşa daha rahat ve hızlı bir şekilde hizmet verdiklerini söyledi. Başaran, "Halen 12 personelle hizmet veren Müdürlüğümüze ihtiyaç halinde personel takviyesi yapılması söz konusu olacak. Bu sayı gerekirse 15’e kadar çıkabilecek." dedi.

        Giriş katta ve üst katlarda 20 masada vatandaşların nüfus işlemlerinin ayakta beklemeden yapıldığını gören Başkan Sipahioğlu da yeni Nüfus Müdürlüğü’nün Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder