banner181

Çekmeköy Ülkü Ocakları önünde ses bombası patladı

14 Mart 2012 Çarşamba 00:13
Bu haber 921 kez okundu

Çekmeköy Ülkü Ocakları binası önünde patlama meydana geldi. Patlama sonucu binada maddi hasar oluştu.Olay 21:00 sıralarında Çekmeköy Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 54 numarada Ülkü Ocakları binası önünde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişilerce...

Çekmeköy Ülkü Ocakları önünde ses bombası patladı
Çekmeköy Ülkü Ocakları binası önünde patlama meydana geldi. Patlama sonucu binada maddi hasar oluştu.

Olay 21:00 sıralarında Çekmeköy Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 54 numarada Ülkü Ocakları binası önünde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişilerce konulan bomba büyük bir gürültüyle patladı. Patlama sonrası binada maddi hasar oluşurken, herhangi yaralanma ve can kaybı yaşanmadı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri emniyet şeridi çekerek inceleme yaptı.

Patlamayı haber alıp olay yerine gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çekmeköy İlçe Başkan Ethem Kurnaz, “Emniyet ekipleri çalışıyor, delil topluyor. Failleri en yakın zamanda yakalayacaklar inşallah. Bizi kışkırtmaya çalışıyorlar ama biz bu oyunlara gelmeyeceğiz. Genel başkanımızın da dediği gibi MHP gençliği sokaklara çıkmayacak.” ifadelerini kullandı.

Olay yerinde delil toplayan polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını izledi. Ekipler, failleri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder