banner181
banner210

Vali Coş başarılı özel güvenlikçileri ödüllendirdi

13 Mart 2012 Salı 14:50
Bu haber 482 kez okundu

Vali Hüseyin Avni Coş, görev yaptıkları sırada meydana gelen hırsızlık olayını, kamera sisteminden görerek genel kolluk kuvvetine zamanında bildiren ve olaya karışan şahısların suç üstü yakalanmasını sağlayan özel güvenlik görevlilerini...

Vali Coş başarılı özel güvenlikçileri ödüllendirdi
Vali Hüseyin Avni Coş, görev yaptıkları sırada meydana gelen hırsızlık olayını, kamera sisteminden görerek genel kolluk kuvvetine zamanında bildiren ve olaya karışan şahısların suç üstü yakalanmasını sağlayan özel güvenlik görevlilerini ödüllendirdi.

Güvenlik görevlileri Asım Özkan ile Aykut Mülayim'e belgelerini veren Vali Hüseyin Avni Coş, özel güvenlik görevlilerinin il güvenliğinin ayrılmaz bir parçası olduğunu söyledi.

Özel güvenlik teşkilatı personelinin ilin güvenliğinin sağlanmasında polisin ve jandarmanın en büyük yardımcısı olduğunu söyleyen Vali Coş, “Özel güvenlik personelleri ile genel güvenlik personelimiz el ele çalışmaya devam etmektedir. Bu iki arkadaşımız örnek ve başarılı bir çalışma ortaya koymuşlardır. Bundan ötürü kendilerine teşekkür ediyor, bu başarılı çalışmaların devam etmesini diliyorum.” dedi

Kentin güvenliğinin sağlanmasında vatandaşlarımıza da çok büyük görevler düştüğünü vurgulayan Vali Coş, "Vatandaşlarımızdan, 155 ve 156 nolu ihbar hatlarına, gördükleri şüpheli durumları ve kişileri zamanında haber vermelerini istiyoruz. Bütün ihbarlar titizlikle ele alınmakta ve değerlendirilmektedir. Bu sayede yüzlerce olay işlenmeden önlenmiştir." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder