banner181

Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri, depremzedeleri unutmadı

13 Mart 2012 Salı 10:45
Bu haber 320 kez okundu

Elbistan Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri Vanlı depremzede kardeşlerini unutmadı. Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri okul bünyesinde bir kumbara oluşturarak harçlıklarını Vanlı depremzede çocuklara gönderecek.         Battalgazi...

Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri, depremzedeleri unutmadı
Elbistan Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri Vanlı depremzede kardeşlerini unutmadı. Battalgazi İlköğretim Okulu öğrencileri okul bünyesinde bir kumbara oluşturarak harçlıklarını Vanlı depremzede çocuklara gönderecek.

        Battalgazi İlköğretim Okulu öğrenci temsilcisi Melike Kiremit, "Okulumuzdaki öğrencilerle bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulunduk. Ülkemiz genelinde yapılan ve pek çok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen Van’a okul yapılması projesine duyarsız kalmamak için bizlerde elimizden gelen gayreti göstermek istiyoruz. Bunun için arkadaşlarımızla bir araya gelerek okulumuza Battalgazi İlköğretim Okulu Kumbarası yaptık. Kumbaramızda toplanan paraları Van için yapılacak okulların hesabına yatıracağız. Van da yapılacak olan okullara bizde azda olsa katkıda bulunabilirsek çok mutlu olacağız." diye konuştu. Öğrencilerin bu duyarlı davranışı karşısında etkilenen öğretmenler ise kampanyaya destek vereceklerini kaydetti.

| http://www.cihan.com.tr
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder