banner181
banner210

Kaskispor bayan basketbol takımına kupa finali öncesinde destek

13 Mart 2012 Salı 09:33
Bu haber 486 kez okundu

Kaskispor, Rusya’nın Dinamo Kursk takımıyla oynayacağı Avrupa Kupası final maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Perşembe günü oynanacak ilk karşılaşma öncesinde bayan basketbol takımına Kayserililer destek veriyor.    Erciyes...

Kaskispor bayan basketbol takımına kupa finali öncesinde destek
Kaskispor, Rusya’nın Dinamo Kursk takımıyla oynayacağı Avrupa Kupası final maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Perşembe günü oynanacak ilk karşılaşma öncesinde bayan basketbol takımına Kayserililer destek veriyor.

    Erciyes Kar Kaplanları, maç öncesinde Kaskispor takımına destek vermek amacıyla oyuncuları antrenman yaparken ziyaret etti. Tatlı ikramında bulunan oyuncular, maç öncesinde desteğe ihtiyaçları olduğunu ve bu ziyaretlerin kendilerinde moral oluşturduğunu ifade ettiler.

    Herkes İçin Spor Federasyonu'na (HİSF) bağlı Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü, Avrupa Kupası final mücadelesinde Dinamo Kursk ile karşılaşacak olan Kayseri Kaskispor’u oyuncuları, hazırlık çalışmaları sırasında ziyaret ederek tam destek verdi. Kaplanlar, Kaskispor bayan takımı ve yöneticilerine tatlı ikram ederek herkesi Perşembe günü saat 19.00’daki karşılaşmada Kaskispor’a tam destek vermeye çağırdı.

    HİSF Kayseri İl Temsilcisi Davut Güleç ve Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı ve yönetim kurulu üyeleri, Kadir Has Kongre Merkezi'nde hazırlıklarına devam eden Kayseri Kaskispor bayan basketbol takımını yalnız bırakmadı.
    
    Davut Güleç, Kayseri’nin ilkleri yaşayan ve yaşatan bir şehir olduğuna dikkat çekerek, Kaskispor’u da bu başarılı yolda her zaman desteklediklerini ve destekleyeceklerini tekrarladı. Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı’da beraberinde getirdikleri tatlıyı bayan basketbolcular ile yöneticilere ikram etti.

    Kaskispor Başkanı Ender Batukan, Herkes İçin Spor Federasyonu ve Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü faaliyetlerini çok yakından takip ettiklerini söyledi. Batukan, böylesi anlamlı destekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Batukan, Perşembe günü yapacakları karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini belirterek, taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını açıkladı.

    Antrenör Ayhan Avcı’da, Dinamo Kursk’la daha önce iki kez karşılaştıklarını, gücünü ve oyuncularını iyi tanıdıklarını belirterek, "Kaplanların bu desteği çok anlamlı. Herkesi Perşembe günü yanımızda görmek istiyoruz. Bu başarı hepimizin olacak." dedi.
    
    Bayan basketbolcular ile bir süre basket oynayan Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü üyeleri, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirip, başarı dileyerek salondan ayrıldı.
| http://www.cihan.com.tr
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder