banner181

Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatıyor

12 Mart 2012 Pazartesi 13:56
Bu haber 742 kez okundu

Fenerbahçe Kulübü'nün geçen hafta görev süresini 3 yıl uzatma kararı aldığı teknik direktör Aykut Kocaman, yarın imzalıyor.Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut...

Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatıyor
Fenerbahçe Kulübü'nün geçen hafta görev süresini 3 yıl uzatma kararı aldığı teknik direktör Aykut Kocaman, yarın imzalıyor.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın sözleşmesini, 3 yıl süreyle uzatma kararı almış ve geçtiğimiz günlerde bu kararını kamuoyuna açıklamıştır.

Bu kararın hayata geçirilmesinin ilk adımı olan Sayın Kocaman’ın imza töreni, 13 Mart 2012 Salı günü saat 13.00’te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilecektir.

Tarihimizde çok özel bir yere sahip olan, futbolculuğu ve teknik adamlığı döneminde Fenerbahçe’ye şampiyonluklar yaşatan, attığı her adımda ruhumuzu yansıtan, her Fenerbahçelinin geçmişimizde olduğu kadar geleceğimizde de aramızda olmasını istediği "Aykut Hocamıza" bundan sonraki çalışmalarında sonsuz başarılar dileriz." denildi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder