banner181

Bakan Kılıç: Bir arkadaşımın kahvaltı daveti için Silivri'ye gittim

12 Mart 2012 Pazartesi 13:42
Bu haber 1958 kez okundu

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Silivri'ye bir arkadaşının kahvaltı daveti üzerine gittiğini belirterek, ziyaretin başka bir anlamı olmadığını kaydetti. SETA'da düzenlenen Türkiye'nin Gençlik Profili Tanıtım Toplantısı'nın...

Bakan Kılıç: Bir arkadaşımın kahvaltı daveti için Silivri'ye gittim
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Silivri'ye bir arkadaşının kahvaltı daveti üzerine gittiğini belirterek, ziyaretin başka bir anlamı olmadığını kaydetti.

SETA'da düzenlenen Türkiye'nin Gençlik Profili Tanıtım Toplantısı'nın ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevaplayan Bakan Kılıç, Silivri'ye yaptığı ziyaretin hatırlatılması üzerine, "Dünya Salon Atletizm Şampiyonası için üç gün İstanbul'da kaldım. Dün de Silivri'deki bir arkadaşımın kahvaltı davetine icabet ettim. Ziyaretin başka bir anlamı yok." dedi.

        Atletizm şampiyonasında herkesin iyi bir imtihan verdiğini dile getiren Kılıç, "Bu etkinlik, Türkiye'de futbol dışında başka branşların olduğunu ve bunlara ilgi gösterilmesi gerektiğini de gösterdi." diye konuştu. Şampiyona öncesinde Ataköy Salonu'nun zamanında hazır olup olmayacağı yönünde tartışmalar yapıldığını hatırlatan Kılıç, salon içinde veya dışında en ufak aksaklık olmadığını söyledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder