banner181
banner210

Ağrı'da şampiyon krosçular, ödüllendirildi

12 Mart 2012 Pazartesi 13:40
Bu haber 521 kez okundu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonası’nda takım olarak Türkiye Şampiyonu olan Naci Gökçe Anadolu Lisesi ile Kız Meslek Lisesi atletlerini ödüllendirdi. Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih...

Ağrı'da şampiyon krosçular, ödüllendirildi
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonası’nda takım olarak Türkiye Şampiyonu olan Naci Gökçe Anadolu Lisesi ile Kız Meslek Lisesi atletlerini ödüllendirdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Antalya’da yapılan Türkiye Liseler Kros Şampiyonası’nda kızlar kategorisinde takım olarak Türkiye Şampiyonu olan Kız Meslek Lisesi ile erkekler kategorisi şampiyonu Naci Gökçe Anadolu Lisesi atletlerini makamında kabul etti. Sporcuları tebrik eden Başak, “Ağrı’ya Türkiye şampiyonluğunu getiren öğrencilerin başarısı herkesi gururlandırmıştır. Öğrencilerimizin bu başarıyı sadece sporda değil, eğitimlerinde ve yaşamlarında da sürdürmesini diliyorum.” dedi.

Başak ziyaretin anısına, takım antrenörlerine ve atletlere çeyrek altın hediye etti. Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonası’nda takım olarak Türkiye Şampiyonu olan Naci Gökçe Anadolu Lisesi ile Kız Meslek Lisesi atletlerinin, 25- 30 Mart tarihlerinde Malta’da yapılacak Dünya Liseler Kros Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edeceği kaydedildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder