banner181

Pazarcıklı iş adamları İstanbul gezisinden mutlu döndü

12 Mart 2012 Pazartesi 13:26
Bu haber 430 kez okundu

Pazarcık Genç İş Adamları Derneği (PAGİAD) üyeleri, İstanbul’da çeşitli fabrikalarda incelemelerde bulundu. Florya İş Adamları Derneği (FİADER)'ine de konuk olan iş adamlarına, Collins firmasının sahibi Nurettin Eroğlu ağırladı....

Pazarcıklı iş adamları İstanbul gezisinden mutlu döndü
Pazarcık Genç İş Adamları Derneği (PAGİAD) üyeleri, İstanbul’da çeşitli fabrikalarda incelemelerde bulundu. Florya İş Adamları Derneği (FİADER)'ine de konuk olan iş adamlarına, Collins firmasının sahibi Nurettin Eroğlu ağırladı. PAGİAD heyeti, daha sonra Samatıp fabrikasını ziyaret ederek üretim hakkında bilgi aldı.

    Sultanahmet, Ayasofya, Süleymaniye, Topkapı ve Eyüp Sultan gibi tarihi yerleri de gezen işadamları, rehber eşliğinde yaptıkları gezidin son derece etkileyici olduğunu söyledi. Gaziye katılan iş adamlarından Fevzi Kazlı, ziyaretten son derece memnun olduğunu belirtti. Gezilerin birlik beraberlik ve dostluklar adına son derece önemli olduğunu kaydeden Kazlı, PAGİAD’ın böyle bir gezi düzenlediği için teşekkür ettiklerini ve bu tür organizasyonların devamını beklediklerini belirtti. Erhan Özyurt ise "Geziye gitmeden önce dernek üyelerini sadece yüzeysel olarak tanıyordum. Gezi sayesinde artık 11 dostum var. vesile olanlara çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

PAGİAD Başkanı Mehmet Yılkıcı da gezi sayesinde dernek üyeleri arasındaki sıkı dostluklar oluştuğunu ve tarih hakkında bilgileri tazeleyerek Pazarcık’a döndüklerini ifade etti. Bu tür faaliyetlere bundan sonra da devam edeceklerini belirten Yılkıcı, geziye katılanlara teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder