banner181
banner210

AKSİAD, Kemal Gülen'i ağırladı

12 Mart 2012 Pazartesi 13:08
Bu haber 2450 kez okundu

Tokat Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (AKSİAD), 'Medyanın Günümüzdeki Önemi' konulu panel düzenledi. Panele konuşmacı olarak Samanyolu Televizyonu ana haber bülteni sunucusu Kemal Gülen katıldı.        Kemal...

AKSİAD, Kemal Gülen'i ağırladı
Tokat Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (AKSİAD), 'Medyanın Günümüzdeki Önemi' konulu panel düzenledi. Panele konuşmacı olarak Samanyolu Televizyonu ana haber bülteni sunucusu Kemal Gülen katıldı.

        Kemal Gülen, günümüzde medyanın birinci kuvvet olduğunu belirterek, eğer geçmiş dönemde yapılan ihtilallerde medya olmasaydı darbe yapanların asla başarılı olamayacağını söyledi. Gülen, Samanyolu TV'nin yayın ilkelerinden de bahsederek, "Her akşam evlerimizin başköşesinde duran ve ailecek saatlerce karşısında kaldığımız televizyonlar doğru kanal tercihleri yapıldığında verimli, yanlış kanal seçimlerinde ise Türk aileye yapısına, Türk toplumunun gelenek görenek ve ahlak yapısında erozyona sebep olabilir. Samanyolu, Türk televizyonculuğuna farklı bir bakış açısı getirmiş, Necip Fazıl'ın dile getirdiği gibi 'Oluklar çift, birinden nur akar, birinden kir.' Bizim oluklarımız sürekli nur akıtmaya çalışmıştır. Bunu biz sizlerin yanına geldiğimizde daha iyi anlıyoruz." dedi.

        Televizyon yayıncılığına başladıklarında farklı hayalleri olduğunu ve bunları bir bir gerçekleştirdiklerini ifade eden Gülen, "İnşallah Samanyolu Televizyonu dünyanın tüm ülkelerinde o ülkenin diliyle yayın yapmaya başlayacak, hedefimiz bu. Daha önce 'Bu yapılamaz, sadece hayalde kalır' denilen işlerin gerçekleşmesi gibi bunda da başarılı olacağız." şeklinde sözlerini tamamladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder