banner181
banner210

Gazi olaylarında hayatını kaybedenler anıldı

12 Mart 2012 Pazartesi 13:08
Bu haber 917 kez okundu

Gazi olaylarında hayatını kaybedenler, Sultangazi'de düzenlenen yürüyüş ve protesto gösterileriyle anıldı. Slogan atan ve pankart açan grup mezarlıktaki anma programının ardından dağıldı. Sultangazi'de, Gazi olaylarında hayatını kaybedenler...

Gazi olaylarında hayatını kaybedenler anıldı
Gazi olaylarında hayatını kaybedenler, Sultangazi'de düzenlenen yürüyüş ve protesto gösterileriyle anıldı. Slogan atan ve pankart açan grup mezarlıktaki anma programının ardından dağıldı.

Sultangazi'de, Gazi olaylarında hayatını kaybedenler için anma programı düzenlendi. Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bir araya gelen yaklaşık 500 kişilik grup, pankart ve dövizler taşıyarak yürüyüşe geçti. Hayatını kaybedenlerin fotoğraflarının bulunuğu pankart yürüyüş boyunca indirilmedi. Yürüyüş sırasında Fevzi Paşa Caddesi trafiğe kapatıldı. İETT ve özel halk otobüsleri farklı güzergahlara yönlendirildi. Mahalle esnafı da anma sebebiyle dükkanlarını kapattı.

Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı program kapsamında grup, hayatını kaybedenlerin kabirlerinin bulunduğu mezarlığa geldi. Burada slogan atan ve saygı duruşunda bulunan grup, olaysız dağıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder