banner181

Kepez Belediyesi her ay iki çifti evlendirecek

12 Mart 2012 Pazartesi 12:24
Bu haber 354 kez okundu

Antalya'da Kepez Belediyesi, Kadınların Sosyal Ekonomik ve Kültürel Hayata Katılımlarını Sağlama Kültür ve Dayanışma Derneği (KASHAK) ile her ay maddi durumu iyi olmayan iki çifti evlendirecek. KASHAK’ın Özgürlük Mahallesi’ndeki dernek...

Kepez Belediyesi her ay iki çifti evlendirecek
Antalya'da Kepez Belediyesi, Kadınların Sosyal Ekonomik ve Kültürel Hayata Katılımlarını Sağlama Kültür ve Dayanışma Derneği (KASHAK) ile her ay maddi durumu iyi olmayan iki çifti evlendirecek.

KASHAK’ın Özgürlük Mahallesi’ndeki dernek binasında maddi durumu iyi olmayan iki çift için düzenlediği düğün törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı. Genç çiftlerin nikâhlarını kıyan Tütüncü, KASHAK Başkanı Ayşe Güliz Yılman’ı maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara yönelik yaptığı iyilik çalışmalarından dolayı kutladı. Düğüne katılan KASHAK üyelerine müjde veren Tütüncü, “Belediye ile KASHAK arasında yeni bir işbirliği başlatıyoruz. Dernek ile her ay iki çifti evlendireceğiz. Biliyorsunuz Allah, evlenen ile ev alana yardım edermiş. Allah yardım ediyorsa biz neden etmeyelim.” diye konuştu.

KASHAK Başkanı ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman da iyilik hareketine verdiği destek ve her ay iki çifti evlendirme projesinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Tütüncü’ye teşekkür etti. Düğüne AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, dernek üyeleri ve dünya evine giren çiftlerin yakınları katıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder