banner181

Kırıkkale Gençlik Spor İl Müdürü Ünlü: Herkese spor yaptıracağız

12 Mart 2012 Pazartesi 12:00
Bu haber 463 kez okundu

Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve eski beden eğitim öğretmeni olan Rıfat Ünlü, amaçlarının herkese spor yaptırmak olduğunu söyledi. Ünlü, kendisinin bir Kırıkkaleli olduğunu, doğduğu ve büyüdüğü...

Kırıkkale Gençlik Spor İl Müdürü Ünlü: Herkese spor yaptıracağız
Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan ve eski beden eğitim öğretmeni olan Rıfat Ünlü, amaçlarının herkese spor yaptırmak olduğunu söyledi.

Ünlü, kendisinin bir Kırıkkaleli olduğunu, doğduğu ve büyüdüğü şehre hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Kendisinin beden eğitimi öğretmenliğinden geldiği için kuruma yabancı olmadığına işaret eden Ünlü, “Bu zamana kadar kurumumuza hizmet eden eski il müdürlerimize teşekkür ediyorum. Gençlik spor bir ilin kurtuluş reçetesidir. Bunu en iyi şekilde kullanmalıyız.” dedi.

    Aynı zamanda halterde milli hakem olan Ünlü, tesislerin son durumu hakkında da değerlendirmede bulundu. Kırıkkale’nin saha konusunda sorunları bulunduğuna değinen İl Müdürü, sözlerini şöyle tamamladı:
    “Çevre illerimizde birçok çim ve sentetik sahalar bulunurken, Kırıkkale’nin sadece bir çim sahası var. Sentetik sahası ise mevcut değil. Bunun için önceliğimiz Kırıkkale’ye sentetik bir çim saha kazandırmak. Tüm branşlarda spor yapılmasına olanak sağlayacağız.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder