banner181

Milletvekili Demir: Kırsal kalkınma sürecek

12 Mart 2012 Pazartesi 11:27
Bu haber 430 kez okundu

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, köylerin gelişmesi ve sorunlarının girilmesi için devlet imkanlarının seferber edildiğini, kırsal kalkınmanın hızla süreceğini söyledi.        Mustafa Demir,...

Milletvekili Demir: Kırsal kalkınma sürecek
AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, köylerin gelişmesi ve sorunlarının girilmesi için devlet imkanlarının seferber edildiğini, kırsal kalkınmanın hızla süreceğini söyledi.

        Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Osman Çetinkaya, Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve teşkilat üyeleri ile Atakum ilçesine bağlı Akalan köyünü ziyaret etti. Demir ve beraberindekiler, önce kar altındaki köyü gezdi. Karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi alınmasının ardından muhtarlıkta köylülerin sorunları dinlendi.

        Kent merkezlerindeki kalkınmanın, kırsalda da devam ettiğini, köylerin her türlü sorunuyla yakından ilgilenildiğini belirten Demir, köylerin yol, alt yapı, su gibi birçok ihtiyacının son 10 yıl içerisinde büyük ölçüde giderildiğini dile getirdi. Mustafa Demir, “Hizmet alamayan köyümüzün kalmaması için yıllardır mücadele ediyoruz ve bu mücadelemiz sürecek. Hizmet noktasında her bir noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Bir telefon kadar yakınız. Kırsal kalkınmanın daha verimli, daha aktif sağlanması için herkes üzerine düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyor. Halktan aldığımız yetkiyi, hizmet olarak kullanıyoruz. Köylerimizi önemsiyoruz. Devletim tüm imkanları seferber edilerek, iş makineleri, personeller sahada çalışıyor. Kış şartları malum, yolların açılması için ekipler 24 saat hizmette. Kış şartlarının sona ermesiyle, yol gibi bir çok çalışmaya yeniden ağırlık verilecek.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder