banner181

Sındırgı Kaymakamı ve Belediye Başkanı umreye gitti

12 Mart 2012 Pazartesi 10:55
Bu haber 565 kez okundu

Balıkesir Sındırgı ilçesi Kaymakamı Hüseyin Çelik ve Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul umreye gitti. İzinli olan Çelik'e Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Ertuğrul'a ise Sındırgı Belediye Meclis Üyesi Tuna Demir vekalet edecek....

Sındırgı Kaymakamı ve Belediye Başkanı umreye gitti
Balıkesir Sındırgı ilçesi Kaymakamı Hüseyin Çelik ve Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul umreye gitti. İzinli olan Çelik'e Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Ertuğrul'a ise Sındırgı Belediye Meclis Üyesi Tuna Demir vekalet edecek. Dokuz kişilik umre kafilesinde, Sındırgı Belediye Meclis Üyesi Mehmet Bakkal ile Başkan Ertuğrul'un annesi ve kız kardeşi de yer aldı.

Yola çıkarken bir konuşma yapan Başkan Ertuğrul, "Dinimizin en önemli görevlerinden birisi olan umreyi yerine getirmek üzere yola çıkıyoruz. Buradan gidene kadar bizlere dua edin. İnşallah biz de kutsal topraklara ulaştığımızda sizlere dua edeceğiz." dedi. Duaların ardından vatandaşlarla tek tek vedalaşan Kaymakam Çelik ve Başkan Ertuğrul yola çıktı. Kutsal topraklarda 12 gün kalacak olan Çeli ve Ertuğrul'u uğurlamaya gelenler arasında Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel ve Belediye Meclis Üyesi Ayhan Muslu da vardı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder