banner181

Türk Telekom, müşterilerini Manchestar’a götürüyor

11 Mart 2012 Pazar 11:28
Bu haber 520 kez okundu

Türk Telekom, KAZANMAKMAK kampanya üyelerini 22 Nisan tarihinde Manchester’da oynanacak olan Manchester United-Everton maçına götürüyor. 29 Mart’a kadar www.facebook.com/kazanmakmakadresinden “Neden Manchester United maçına ben gitmeliyim?”...

Türk Telekom, müşterilerini Manchestar'a götürüyor
Türk Telekom, KAZANMAKMAK kampanya üyelerini 22 Nisan tarihinde Manchester’da oynanacak olan Manchester United-Everton maçına götürüyor. 29 Mart’a kadar www.facebook.com/kazanmakmakadresinden “Neden Manchester United maçına ben gitmeliyim?” sorusuna en güzel cevabı veren 3 üye, çift kişilik İngiltere seyahati ve Manchester United maçına bilet kazanacak.

Seçilen üyelerin, 20 Nisan-23 Nisan 2012 tarihleri arasında 3 gece 4 gün tüm ulaşım, transfer, konaklama, rehberlik giderleri karşılanacak. Talihliler 1 Nisan Pazar günü www.facebook.com/kazanmakmak adresinden duyurulacak.

Kampanya şartları ile ilgili detaylı bilgilere 0800 500 1 500 numaralı hattan, www.kazanmakmak.com.tr ve http://www.facebook.com/Kazanmakmak adresinden ulaşılabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, www.kazanmakmak.com sitesinden kolayca KAZANMAKMAK üyesi olabiliyor.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder