banner181

Taylandlı miniklerden Türk dansı

11 Mart 2012 Pazar 09:30
Bu haber 1259 kez okundu

Tayland’da anaokulu öğrencilerinin okulların tatil edilmesi dolayısı ile düzenlenen törende oynadıkları Türk dansı renkli görüntüler oluşturdu. Dans sonrası katılımcılar minik öğrenciler ile fotoğraf çekilebilmek için bir biri ile...

Taylandlı miniklerden Türk dansı
Tayland’da anaokulu öğrencilerinin okulların tatil edilmesi dolayısı ile düzenlenen törende oynadıkları Türk dansı renkli görüntüler oluşturdu. Dans sonrası katılımcılar minik öğrenciler ile fotoğraf çekilebilmek için bir biri ile yarıştı.

Tayland’da okullar yaz tatiline girdi. Karne öncesi başkent Bangkok’daki Türk okulunda düzenlenen program beğeni ile izlendi. Onur Koleji anaokulu kız öğrencilerinin final programındaki Türk dansı ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Öğrencilerin giydikleri elbiseler ve yaptıkları dans izleyiciler tarafından çok beğenildi. Salondaki misafirler miniklerin dansını gözlerini kırpmadan izlerken, dans bitiminde öğrenciler uzun süre ayakta alkışlandı. Miniklerin performansı bittiğinde salondaki misafirler öğrenciler ile fotoğraf çekilebilmek için birbirleri ile yarıştı.

Öğrencilerin velileri ise çocuklarının farklı kültürleri öğrenip bu şekilde sergilemesinden oldukça memnun kaldıklarını belirtti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder