banner181
banner210

MHP Kuşadası İlçe Teşkilatı olağan genel kurulu yapıldı

11 Mart 2012 Pazar 01:29
Bu haber 479 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kuşadası İlçe Teşkilatı olağan genel kurulu yapıldı. Genel kurulda yapılan seçimlerde İlçe Teşkilatında daha önce başkanlık görevini yapan Cemal Sarı getirildi. Sarı böylece bir dönem aranın ardından...

MHP Kuşadası İlçe Teşkilatı olağan genel kurulu yapıldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kuşadası İlçe Teşkilatı olağan genel kurulu yapıldı. Genel kurulda yapılan seçimlerde İlçe Teşkilatında daha önce başkanlık görevini yapan Cemal Sarı getirildi. Sarı böylece bir dönem aranın ardından tekrar başkanlık koltuğuna oturdu.

Kuşadası Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen MHP Kuşadası ilçe teşkilatının olağan kongresine MHP Aydın milletvekili Ali Uzunırmak, MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti, MHP Aydın eski milletvekili Recep Taner ve Kuşadası İlçe Başkanı Kenen Çakar, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan'ın yanı sıra çevre ilçe ve belde başkanları ile çok sayıda delege ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Kenan Çakar’ın açılış konuşmasıyla başlayan kongrede Cemal Sarı ve Aydemir Durmuş ilçe başkanlıkları için aday olduklarını açıkladı. Mevcut 400 delegeden 276’sının oy kullandığı kongrede, kullanılan tüm oylar geçerli sayılırken Cemal Sarı 162, Aydemir Durmuş ise 114 oy aldı. Bu sonuçla eski ilçe başkanı Cemal Sarı bir dönem aradan sonra yeniden MHP Kuşadası İlçe Başkanı oldu.

3 yıl boyunca görev yapacak olan Cemal Sarı başkanlığındaki Kuşadası MHP’nin 18 kişilik yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: İbrahim Ender Dağyaran, Mehmet Çavuşoğlu, Hayati Atlı, Süleyman Ceyhan, Nuran Arslan, Olcay Kara Gelmiş, Mehmet Uçak, Hasan Hüseyin Demirkol, Selim Gündüz, Hayrettin Kuloğlu, Mustafa Güleşgenol, Nebi Kılıç, Ali Fuat Kaygusuz, Erol Vatansever, Suat Saraç, Mehmet Çağatay Aynalı,Köksal Vural, Zafer Çoban.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder