banner181
banner210

Mikrobiyoloji uzmanı, şarkılarıyla meslektaşlarını coşturdu

10 Mart 2012 Cumartesi 12:49
Bu haber 610 kez okundu

Ethica Sağlık Grubu Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülden Özsoy, Tıp Bayramı’nda meslektaşlarına konser verdi. “Aman doktor derdime bir çare!” şarkısına eşlik eden doktorlar, doyasıya eğlendi. Tıp Haftası nedeniyle...

Mikrobiyoloji uzmanı, şarkılarıyla meslektaşlarını coşturdu
Ethica Sağlık Grubu Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülden Özsoy, Tıp Bayramı’nda meslektaşlarına konser verdi. “Aman doktor derdime bir çare!” şarkısına eşlik eden doktorlar, doyasıya eğlendi.

Tıp Haftası nedeniyle düzenlenen konsere; Ethica Sağlık Grubu yönetimi, sağlık çalışanları ve çok sayıda müziksever katıldı. Konserde sahne alan Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülden Özsoy, kendi şarkılarının yanı sıra başka şarkıları da seslendirdi. Dr. Özsoy, meslektaşlarını hem coşturdu, hem de eğlendirdi. Özellikle, “Aman doktor derdime bir çare!” şarkısına eşlik eden doktorlar, doyasıya eğlendi.

Müzikle doktorluğun buluşmasını anlatan Dr. Gülden Özsoy, hem müziğin, hem de doktorluğun ayrı birer sanat olduğunu belirtti. Özsoy, bu iki sanat dalının da ince işler olduğunu ve müzikle duyguların söze geldiğini ifade etti. Kendisine konser teklifi yapan Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan’a teşekkür eden Özsoy, meslektaşlarını eğlendirmenin kendisini mutlu ettiğini söyledi.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder