banner181

Yanan fabrikanın mobilyalarının satışında izdiham yaşandı

10 Mart 2012 Cumartesi 12:27
Bu haber 530 kez okundu

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yanan bir mobilya fabrikasının Denizli'deki mağazası, kurtarılan malları üçte bir fiyatına satınca izdiham yaşandı.Lazelli Mobilya Fabrikası’nın yanması sebebiyle zor durumda kalan Kardeniz şirkitenin...

Yanan fabrikanın mobilyalarının satışında izdiham yaşandı
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yanan bir mobilya fabrikasının Denizli'deki mağazası, kurtarılan malları üçte bir fiyatına satınca izdiham yaşandı.

Lazelli Mobilya Fabrikası’nın yanması sebebiyle zor durumda kalan Kardeniz şirkitenin ortaklarından Muammer Olkaç, depolarda kalan malları "Kapatıyoruz" sloganıyla satışa sundu. İzmir Asfaltı 7. kilometredeki mağaza önünde kuyruğa girenler, sabah erken saatlerde kapılar açılır açılmaz içeriye hücum etti. Konu hakkında açıklama yapan Olkaç, “Fabrika yangınından sonra nakit sıkıntısına girdik. Kalan malları, üçte bir fiyatına satıyoruz. Nakit sıkıntısını, bankalara ihtiyaç olmadan çözmek istiyoruz.” dedi. Mağazada ayrıca İzmir, İstanbul, İnegöl ve Kayseri’deki halı ve ev tekstili fabrikalarının ürünleriyle küçük ev aletleri de satılıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder