banner181

Pursaklarlılar şiirle coştu

10 Mart 2012 Cumartesi 11:22
Bu haber 2146 kez okundu

Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “Şiir Gecesi”ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Serdar Tuncer okuduğu şiirlerle dinleyenleri coşturdu.    Şair, TV ve radyo programcısı Serdar Tuncer, Pursaklar Belediyesi Saray Kültür...

Pursaklarlılar şiirle coştu
Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “Şiir Gecesi”ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Serdar Tuncer okuduğu şiirlerle dinleyenleri coşturdu.

    Şair, TV ve radyo programcısı Serdar Tuncer, Pursaklar Belediyesi Saray Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede okuduğu şiirlerle sevenlerine coşkulu bir gece yaşattı. Geceye Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcıları Osman Kayaer, S. Mehmet Gümüş, Vedat Demir, ilçedeki yöneticiler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

    Programın açış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Selçuk Çetin, her ay çeşitli etkinlikler düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geldiğini belirterek, “Sanata ve sanatçıya değer veren bir belediyeyiz. Tiyatrodan sinemaya, şiir ve türkü gecelerinden âşıklara kadar birçok etkinlikte hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Pursaklar şehirleşme yolunda ilerlemeye devam ediyor.” dedi.

    Gecede sahne alan Serdar Tuncer, “Sen İstanbul Kokardın”, “Aynalar”, “Satır Arası Hikâyeler” kitaplarından okuduğu şiir ve hikâyelerle dinleyicilerin gönlünü fethetti. Yaklaşık iki saat süren programın keyfini çıkartan dinleyiciler Tuncer’i yalnız bırakmayıp onun şiirlerine eşlik ettil.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder