banner181
banner210

İngiltere heyeti, Naksan’ı ziyaret etti

10 Mart 2012 Cumartesi 11:06
Bu haber 498 kez okundu

İngiltere Ankara Büyükelçiliği Birinci Katibi ve Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Kurumu Ankara Bölüm Başkanı Yvonne Cherrie, Naksan Holding’i ziyaret etti.        Gaziantep ve İngiltere arasındaki...

İngiltere heyeti, Naksan'ı ziyaret etti
İngiltere Ankara Büyükelçiliği Birinci Katibi ve Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Kurumu Ankara Bölüm Başkanı Yvonne Cherrie, Naksan Holding’i ziyaret etti.

        Gaziantep ve İngiltere arasındaki sosyal, ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla fikir alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bahaeddin Nakıboğlu, Gaziantep hakkında Yvonne Cherrie'ye bilgiler verdi. Türkiye ile İngiltere arasındaki ilişkilerin gün geçtikçe hızlandığını belirten Nakıboğlu, "İngiltere ile ticari ilişkilerimiz üst seviyede devam etmektedir. Ticari ilişkilerimizi arttırmak için, iki ülkenin işadamları karşılıklı ziyaretlerde bulunmalılar.” dedi. Yvonne Cherrie ise "İlişkiler açısından şuan İngiltere ve Türkiye çok iyi bir dönem yaşamaktadır. Türkiye-İngiltere arasındaki siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi için faaliyetler yürüttüklerini bu çerçevede, Gaziantepli ve İngiliz işadamları arasındaki ticari ilişkilere de katkı sağlayabilirsek mutlu olacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

        Ziyaretin sonunda İngiltere heyetiyle hatıra fotoğrafı çektiren Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bahaeddin Nakıboğlu ve Dış Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necat Yüksel ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder