banner181
banner210

Samsung’un açığını yakalayan Apple affetmedi

10 Mart 2012 Cumartesi 10:45
Bu haber 567 kez okundu

Güney Kore'nin elektronik devi Samsung, mahkemenin açıklamasını istediği kodların bir kısmını vermemesi üzerine Apple tekrar dava açtı.        ABD’nin elektronik devi Apple, Samsung’un delil sayılabilecek...

Samsung'un açığını yakalayan Apple affetmedi
Güney Kore'nin elektronik devi Samsung, mahkemenin açıklamasını istediği kodların bir kısmını vermemesi üzerine Apple tekrar dava açtı.

        ABD’nin elektronik devi Apple, Samsung’un delil sayılabilecek bazı belgeleri mahkemeye vermemesi üzerine tekrar dava açtı. Apple dün yaptığı açıklamda, California Kuzey Bölge Mahkemesi’nin Samsung’a geçen yılın son gününe kadar Galaxy serisi akıllı telefonları ile Galaxy Tap 10.1 tablet bilgisayarın tüm versiyonlarının kodlarını açıklamasını istediğini aktardı. Samsung’un her modelden bazı versiyonların kodlarını vermediğini kaydeden Apple, mahkemenin alamadığı kodların delil olarak kullanabileceğini ileri sürdü.

        Apple, geçen sene Samsung’a patent davası açmış ve ABD’de satışlarının yasaklanmasını istemişti. California Kuzey Bölge Mahkemesi ise Apple’n bu isteğini geçen sene 31 Aralık’ta reddetmişti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder