banner181

Öğrencilerden karanfilli kutlama

09 Mart 2012 Cuma 17:05
Bu haber 338 kez okundu

Yozgat’ın Yerköy ilçesi 80. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla okullarındaki bayan personele karanfil verdi.         Fen ve Teknoloji Kulübü'nün Fotoğrafçılık...

Öğrencilerden karanfilli kutlama
Yozgat’ın Yerköy ilçesi 80. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla okullarındaki bayan personele karanfil verdi.

        Fen ve Teknoloji Kulübü'nün Fotoğrafçılık Kulübü'yle ortaklaşa düzenlediği etkinlik hakkında açıklama yapan 80.Yıl Yerköy İlköğretim Okulu Müdürü Bilal Özcan, "Okulumuzda iki yıldır Dünya Kadınlar Günü'nü çiçeklerle, karanfillerle kutluyoruz. Bu konudaki ince düşüncelerinden dolayı öncelikle kulüp öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Birçok etkinlikte olduğu gibi bu tür güzel uygulamalara devam ederek, bir kurum kültürü oluşturmayı amaçlıyoruz. Umarız bu hedefimize ulaşırız." dedi.

        Öğrenciler ve personelin hem motivasyonu hem farkındalık düzeyinin artması açısından bu tür etkinlikleri oldukça faydalı ve yerinde bulduğunu belirten Özcan, "Bu vesileyle kurumumuzda çalışan bayan personelimizin ve tüm dünya kadınlarının gününü kutluyorum. Sadece bir gün değil, yılın diğer günlerinde de kadınlarımızın kıymetinin bilinmesini, layık oldukları saygının gösterilmesini canı gönülden istiyorum." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder