banner181
banner210

Hz. Eyyub’un Sabır, Vefa ve Sadakat Ödülü Ümran Menderes’e verilecek

09 Mart 2012 Cuma 11:04
Bu haber 901 kez okundu

Eyyub Nebi Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Sabır, Vefa ve Sadakat Ödülü'nü bu yıl Aydın Menderes’in eşi Ümran Menderes’e verecek. Eyyub Nebi Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, uluslararası olarak düzenlenen sabır...

Hz. Eyyub'un Sabır, Vefa ve Sadakat Ödülü Ümran Menderes'e verilecek
Eyyub Nebi Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Sabır, Vefa ve Sadakat Ödülü'nü bu yıl Aydın Menderes’in eşi Ümran Menderes’e verecek.

Eyyub Nebi Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, uluslararası olarak düzenlenen sabır günleri etkinliğinin bu yılki vefa ödülünü, Aydın Menderes’in eşi Ümran Menderes’e verileceğini belirterek, Hz. Eyyub’un sabrı, vefa ve sadakatı doğurduğunu söyledi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sabır, vefa ve sadakat ödüllerinin dağıtılacağını kaydeden Başkan Yıldırım, yapılan imar planının en yakın zamanda hayata geçerek, beldenin daha iyi bir görünüme kavuşacağını vurguladı.

        Yıldırım, Hz. Eyyub (a.s) adına, her yıl Eylül ayı içerisinde Viranşehir Kaymakamlığı ile birlikte Sabır Günleri konulu bir program düzenlediklerini belirterek, üç farklı kategoride plaket verdiklerini söyledi. Başkan Yıldırım, Hz. Eyyub adına sabır, Hz. Rahime adına sadakat ve Hz. Elyaseh adına da vefa kategorisinde ödül verdiklerini ifade etti. Yıldırım, bu ödüllerin, oluşturulan bir komisyon tarafından kimlere verileceğinin araştırıldığını söyledi.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder