banner181

Kadınlar, gün boyunca olimpik yüzme havuzundan ücretsiz yararlandı

09 Mart 2012 Cuma 10:49
Bu haber 456 kez okundu

Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF) Kayseri İl Temsilciliği girişimi ile Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan olimpik yüzme havuzu, Dünya Kadınlar Günü’nde ücretsiz hizmet verdi. Bayanların yoğun ilgi...

Kadınlar, gün boyunca olimpik yüzme havuzundan ücretsiz yararlandı
Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF) Kayseri İl Temsilciliği girişimi ile Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan olimpik yüzme havuzu, Dünya Kadınlar Günü’nde ücretsiz hizmet verdi. Bayanların yoğun ilgi gösterdiği olimpik yüzme havuzu gün boyu dolup taştı.

HİSF Kayseri İl Temsilcisi Davut Güleç, federasyon faaliyet programı çerçevesinde, Kadir Has Stadı’nın yanında bulunan olimpik yüzme havuzunun Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gün boyu ücretsiz olması için Gençlik Hizmetleri il Müdürlüğü'ne başvurdu. Bu başvurunun kabul edilmesi ile gün boyu kadınlar olimpik yüzme havuzundan ücretsiz olarak yararlandı. Önce bayan personeline, daha sonra havuza gelen bayanlara çiçek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Mehmet Metin Özen, ağır kış şartlarının hüküm sürdüğü şu günlerde bile olimpik yüzme havuzuna herkesin ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özen, havuza gelen kadınlara da gül hediye etti. Davut Güleç, Türk kadınlarının ve annelerinin tarihte birçok ilklere, örnek ve model olacak işlere imza attığına dikkat çekerek, artık bilinçli ve sağlıklı sporda da bayanların daha aktif rol almalarını istedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder