banner181
banner210

Kozanlılar Zeliha Gelin'e hayran kaldı

09 Mart 2012 Cuma 10:12
Bu haber 586 kez okundu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kozan Belediyesi tarafından "Zeliha Gelin" adlı tiyatro oyunu sahnelendi. 18 Mart Çanakkale Zaferinde Türk kadınının önemini anlatan, Sanat Yönetmenliğini Nebahat Aydın ve Senaryo Yönetmenliğini...

Kozanlılar Zeliha Gelin'e hayran kaldı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kozan Belediyesi tarafından "Zeliha Gelin" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

18 Mart Çanakkale Zaferinde Türk kadınının önemini anlatan, Sanat Yönetmenliğini Nebahat Aydın ve Senaryo Yönetmenliğini ise Rabia Akşin’in üstlendiği “Zeliha Gelin” adlı tiyatro oyununa öğrencilerin ve vatandaşların ilgisi yoğun oldu. “Zeliha Gelin” adlı tiyatro oyununun ardından ekip son olarak günümüzde kadının yaşantılarından örnekler teşkil eden oyunlar sahneledi.

Kozan Belediyesi tarafından öğrencilere ve yetişkinlere yönelik ücretsiz sahnelenen "Zeliha Gelin" adlı tiyatro oyunu üç seansta izleyicileri ile buluştu. İlk iki seansında öğrencilere hitap eden tiyatro ekibi üçüncü seansında ise akşam saatlerinde yetişkinlere yönelik sahne aldı.

Tiyatro öncesi Kozan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çetin ve Başkan Yardımcısı Zehra Özgan tarafından programa katılan vatandaşlara karanfil dağıtıldı. Tiyatro sonunda ekip adına Rabia Akşin’e Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Zehra Özgan tarafından çiçek takdim edildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder