banner181

banner213
banner210

Tek katlı evde çıkan yangın korkuttu

09 Mart 2012 Cuma 09:56
Bu haber 286 kez okundu

Osmaniye’de meydana gelen yangında 1 kişi yaralandı. Yangın, İstiklal Mahallesi, 5039 sokak 12 nolu Ahmet Demirtaş’a ait tek katlı evde meydana geldi.Alınan bilgiye göre, iki çocuk annesi Elif Demirtaş, evde oğlu Berkan ile otururken soba...

Tek katlı evde çıkan yangın korkuttu
Osmaniye’de meydana gelen yangında 1 kişi yaralandı. Yangın, İstiklal Mahallesi, 5039 sokak 12 nolu Ahmet Demirtaş’a ait tek katlı evde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, iki çocuk annesi Elif Demirtaş, evde oğlu Berkan ile otururken soba yanındaki elektrik prizi bir anda alev aldı. Bu sırada kuruması için sobaya üzerideki tellere asılan elbiseler tutuştu. Elektriklerin de kesilmesiyle telaşlanan Elif Demirtaş, oğlunu da alarak kendisini son anda dışarıya attı. Komşuların itfaiyeye haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler, yangını kısa sürede söndürürken evin oturma odası tamamen yandı.

İtfaiye ekipleri, evde yaptıkları incelemede yangının, soba borusuna yakın bulunan elektrik pürüzünden çıktığını belirlerken, elinden yaralanan Elif Demirtaş, olay yerine çağrılan 112 görevlilerince tedavi edildi.

Esnaf olan ev sahibi Ahmet Demirtaş ise yangın esnasında çalıştığını belirterek, komşuların araması sonucu evine koştuğunu söyledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder